Tvorba webových stránek

Webové stránky

pro chovatele

Sociální sítě

Grafika

Webové stránky dělám už spoustu let. Začala jsem s tím v patnácti, když jsem dostala svého prvního psa. A tak není divu, že mým oblíbeným tématem jsou chovatelské weby.

Webové stránky

Nejraději dělám webovky na WordPressu (světově nejpoužívanější administrativní systém), jehož provoz je zdarma. Jje nutné zakoupit pouze doménu (jméno webu – např. www.mamweb.cz) a hosting (prostor, na kterém je web nahrán). V takovém případě jsou náklady na provoz webu cca 600 Kč/rok.

Jestliže máte z WordPressu obavy, můžu vám krásný web postavit i v online administrativních systémech jako jsou Estranky, Webnode, Solid Pixels apod. Tento způsob má velkou výhodu v tom, že se nemusíte bát žádných aktualizací, nebo toho, že by váš web nesplňoval nové technické nároky. Nevýhodou jsou provozní náklady, které výrazně stoupnou (cca 150 Kč/měs.).

A nebo můžete jít cestou zdarma, což ale znamená, že váš web bude mít doménu s názvem administrativního systému (např. carinzm.estranky.cz) a může být pouze nekomerční. Takže když na něm začnete prodávat třeba štěňata, tak vám bude buď zablokován, nebo budete muset přejít na jeho placenou verzi.

Koně

Ke koním jsem chodila několik let, když jsem byla malá. Před pár lety jsme se přestěhovali vedle stáje, takže jsem se k nim vrátila. A kompletně jsem jim propadla, takže naši rodinu už doplňuje i charismatický hnědák Darell.

 

Reference - Stáj Arka

Pro Arku jsem vytvořila kompletně nové webové stránky, logo a zapracovala jsem i na vizuální identitě.

Rozchodili jsme sociální sítě a průběžně pro tuto stáj připravuju grafické materiály.

Psi

Do psů jsem zamilovaná od útlého dětství. V patnácti jsem konečně dostala toho prvního svého a rovnou rotvajlerku. Nebylo to jednoduché, ale když jsme si obě prošly pubertou, byly jsme nerozlučná dvojka.

První web jsem jí tehdy vytvořila na estránkách >> ZDE Vizuálně nebyl nic moc, ale jeho obsah zajistil, že se mi ozývali zájemci o štěňata, kteří mi věřili a byli ochotní si pro štěně přijet přes celou ČR, protože chtěli psa právě ode mě.

Když jsem pronikla do světa oficiálního chovu rotvajlerů, dostala jsem na starosti jejich celorepublikovou online databázi, o kterou jsem se starala 5 let.

Velmi dobře se orientuji v chovu rotvajlerů a staffordšírských bullteriérů. Ale mám poměrně dobré povědomí o většině existujících plemen, proto jsem schopná vám poradit s rozvržením stránek i jeho obsahem tak, aby odpovídali vlastnostem plemene, byly vizuálně zajímavé a hlavně na nich zájemci o štěně našli právě to, co hledají.

Při studiu VŠ jsem pak přičichla i ke grafice a dnes vám můžu nabídnout nejen vytvoření webu, ale i tvorbu veškerých grafických materiálů.

Web - Výcvik psů Brettan

Webové stránky trenérky psů

Paní Brettschneiderová mě kontaktovala s tím, že ačkoli ji předchozí webovky stály poměrně dost financí, není s nimi spokojená.

Nebylo možné je aktualizovat, nebyly zabezpečené bezpečnostním certifikátem a ve vyhledávačích se prakticky nezobrazovaly.

Nové stránky jsou již zabezpečené a majitelka si je může sama aktualizovat.

A jako bonus jsem pro tento web vytvořila grafiku oblíbeného plemene majitelky – erdelteriéra.

Web - Chs Holubí dům

Webové stránky chovatelské stanice rotvajlerů

Chovatel a majitel s předchozím správcem webu nebyl spokojen, protože se vůbec neorientoval v kynologickém prostředí. A tak nebylo výjimkou, že u několika psů byla stejná fotka (jednoduše psy nerozeznal).

Stránky jsem přepracovala do modernějšího designu, opravila chyby a pro všechny psy jsem vytvořila poměrně obsáhlé profily se všemi informacemi a fotografiemi. Navíc jsem web přeložila také do angličtiny, a tak funguje ve dvou jazykových mutacích.

Web - Krycí pes Bosco

Webové stránky krycího psa

Bosco je čerstvě uchovněný a velmi slibný pes bílého královského pudla. Který se kromě výstavám věnuje i corsingu a agility. Boscovi páníčci chtěli, aby majitele fen mohli dohledat všechny informace o Boscovi. Tedy nejen přehled výstav, zdravotních testů a rodokmen, ale také popis Boscovy povahy nebo větší množství fotografií.

Součástí vytvoření webu byla také tvorba loga, krycího letáčku a zřízení mailové adresy pod vlastní doménou.

Chci web nebo grafiku

Mám zájem