holka přes weby a její

reference

Jak jsou se mnou klienti spokojení se dozvíte níže. A nebo mi tady rovnou můžete poslat svou referenci.

Kristýna pro naši firmu MUSICA GIOIA vytvořila webové stránky a také je spravuje. Jejími přednostmi je otevřenost v komunikaci, rychlost a pružnost, se kterou je možno počítat, což je velkým přínosem pro vzájemnou spolupráci. Jako webmaster má také nápady, jakým způsobem vše zpracovat jasně a přehledně. S její prací jsme ve firmě velmi spokojeni. Pokud bych měla vyjádřit svou spokojenost jednoduchou a užívanou formou ve světě obchodu – uděluji pět plných hvězdiček *****, které označují nejvyšší hodnocení.

Eva Doušová
www.musicagioia.cz

Netušené možnosti objevíte při spolupráci s Kristýnkou.. Když jsem začínala uvažovat o vlastních webových stránkách, s tím, že jsem chtěla, aby vypadaly opravdu profesionálně, má představa se zdaleka nedotýkala toho krásného výsledku, který ve velmi krátké době vznikl.. A z mé strany mne to ani nestálo mnoho času, díky hladké a vstřícné komunikaci a nacítění Kristýnky na mé potřeby. Pokud hledáte někoho, kdo Vám vytvoří nádherné webovky a příjemná spolupráce je pro Vás vším, už nehledejte, našli jste… Moc doporučuji…

Petra Janová
laskakzdravemujidlu.cz

Bylo mi ctí spolupracovat s Kristýnou. Věděla jsem, že potřebuji up-grade webu, ale konkrétní představu jsem neměla. Jen ten pocit, že “něco”. Kristýna se toho zhostila na 1000%. Přes první “oťukávání”, kdy si osahávala můj vkus, se najednou začalo rodit něco nádherného, kdy já jsem jen říkala: “Wow!”, a maximálně dolaďovala drobnosti podle mých představ. Postupně vdechla novou tvář všem mým “projektům”. Dá se říct, že mi udělala celou sadu pro značku. Zadanou proměnu zpracovala skvěle nejen technicky, ale i graficky. Toto je opravdu mocné spojení pro webdesign. Oceňuji její komunikativnost, nadšení, rychlost a skvělé nápady. Rozhodně doporučuji a těším se na další spolupráci. Jak se nám to povedlo můžete nakouknout na www.tancerova.cz a www.vykladsymbolonu.cz

Adéla Tancerová
www.tancerova.cz

Kristýna je velmi nadaná dáma s uměleckým cítěním a smyslem pro detail. Zároveň jde do hloubky a každý projekt dotáhne k dokonalosti. Její weby jsou nadčasové a funkční zároveň. Díky uměleckému cítění bravurně zvládá grafické zpracování projektu a poskytuje vždy srozumitelnou pomoc a podporu s technickým řešením. Spolupráce s ní je svěží a efektivní zároveň, navíc má smysl pro humor, což je dokonalá kombinace, kterou rozhodně doporučuji.

Renata Michels
conrescom.cz

Maximální spokojenost,perfektní komunikace a webovky dle mých představ. 100% doporučuji.

Jana Prosová
salon-dea.cz

Děkuji za Vaši profi práci. Vše jste mi jasně vysvětlila, tak jsem si jako laik nepřipadala jako“tydýt“.

Anna Brettschneiderová
vycvik-psu-brettan.cz

Kristýna Šmoldasová pro nás vytvářela webové stránky. Má zkušenost s ní je výborná. Fungovala vzájemná komunikace i spolupráce – byla schopna reagovat na měnící se zadání… Stránky jsou „čisté“, přehledné, uživatelsky srozumitelné a co je velmi důležité, reakce návštěvníků na ně jsou velmi kladné.
Kristýnu Šmoldasovou mohu jen doporučit.

Soňa Smolková Syřínková
www.regisvia.cz

Kristýnu můžu jedině doporučit, jsem laik a potřebovala jsem rady ohledně webovek a e-shopu a Kristýna mi ve všem ochotně a dobře poradila, i když jsem ji psala o víkendu. Určitě pokud budu potřebovat další rady při zřizování eshopu, tak ji využiju zas.
Ještě jednou moc děkuji

Katka Hrňová
www.katerinahrnova.cz

„Oslovil jsem Kristýnku na základě reklamy na internetu. Potřeboval jsem vytvořit web pro prezentaci chovného psa. Kristýnka mi nejen poradila, jak web pojmout, ale vytvořila i doplňkové grafické návrhy. Komunikace probíhala po mailu a telefonu. Vše za dobrou cenu s neuvěřitelnou rychlostí. Natolik mne přesvědčila, že celé věci rozumí, až jsem se rozhodl a nechal si od Kristýnky vytvořit i nový web pro mé podnikání.
Kristýnku Šmoldasovou mohu vřele doporučit všem, co chtějí web ve vysoké kvalitě za dobrou cenu. A navíc velice rychle.

František Holý
www.poodle-bb.com

Napsat referenci

Mám zájem

Holka přes weby se mění

na VAŠE WEBAŘKA

Holka přes weby už dávno není holka.

Takže tady máme změnu – od teď jsem VAŠE WEBAŘKA 🙂